В СОЦСК відзначили День Волонтера!

16 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

У нас кожного дня відбувається щось цікавеньке. От і вихідний день не став винятком. 7 грудня центр служби крові разом з Товариством Червоного Хреста організували акцію до Всесвітнього Дня волонтера.

Координатор донорського руху Вікторія Стеценко зазначила:

‼️«Для нас честь прийти сьогодні сюди, адже ми йдемо за покликом серця. Допомагаючи іншим, самі отримуємо задоволення!»

Взяли участь в акції 15 людей. Емоції у всіх позитивні:

‼️«Дуже радий, що сьогодні є частинкою великої родини донорів – людей, які рятують життя. Ми завжди готові прийти на допомогу і поділитись частинкою свого серця з іншими.» – ділиться з нами Сергій Іванов, волонтер.

Та донація – це не все, що чекало команду в цей день. Для наших донорів ми підготували невеличкий сюрприз. 😍

В дружній теплій атмосфері відсвяткували День волонтера, даруючи приємні подарунки. Вікторія Стеценко, Ірина Совенко, Андрій Совенко, Анна Горпинич, Вікторія Гончаренко та Олександр Шаповал стали не просто нашими активістами, але й гарними друзями. Ми висловили їм свою щиру подяку за їх добре серце. 😊

Також хочемо подякувати депутату Сумської обласної ради – Андрію Кисілю за підтримку донорського руху та розвиток донорської культури на теренах Сумщини.

СОЦСК є візитівкою нашого міста і області. Міський голова Олександр Лисенко нагородив координатора донорського руху Олену Геренко грамотою за активну громадянську позицію та вагомий внесок у розвиток волонтерської справи.

Тож, якщо ви теж маєте велике сердце і готові допомагати іншим – чекаємо на вас у нашій донорській родині! Приєднуйтесь до порятунку людських життів!❤️❤️