В Сумах здавали кров спортсмени і чиновники

18 Червня 2020

Головна Новини Загальні новини

З 12 по 19 червня по всій Україні проходить акція, присвячена Всесвітньому дню донора “Перемога у нас у крові”. Мета її проведення  – привернути увагу населення до нагальних проблем банку крові, пов‘язаних з нестачею компонентів крові.

Проводиться марафон за ініціативою Міністерства молоді та спорту України разом з Товариством Червоного Хреста України.
Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації не могло залишитись осторонь – тож 17 червня у Сумському обласному центрі служби крові пройшла масова благодійна акція по здачі крові, у якій взяли участь всі,  хто пов’язаний своєю сферою діяльності зі спортом.

  • Наш регіон має і спортсменів-олімпійців, і висококваліфікованих тренерів, і вихованців ДЮСШ, ШВСМ, які підтримали даний проєкт і не побоялися своїм прикладом пропагувати здоровий спосіб життя і допомогу в скрутних умовах карантинних заходів, – розповіла провідний спеціаліст відділу спорту управління молоді та спорту Сумської ОДА Тетяна Стрельнікова. –  А хто ж, як не спортсмени, повинні своїми діями надавати приклад, закликати та надихати людей до гарних та добрих вчинків!
  • ????????????????????????????????????

    Серед присутніх донорів у Сумах були Сергій Світличний, Олексій Шелест, Володимир Супрун, Олена Петрова, співробітники управління молоді та спорту Сумської ОДА. Представники структурних підрозділів, міських, сільських, селищних рад та об‘єднаних територіальних громад приєднались до Акції-марафону у центрах забору крові Сумської області. Для гостей було проведено екскурсію центром крові, а ті, хто здавав кров у цей день, отримали невеликі подарунки.