Віряни християнських церков здали кров для хворих дітей

03 Лютого 2017

Головна Новини Загальні новини

1 лютого в Сумському обласному центрі служби крові розпочалася акція «Кров=любов». І першими організовано прийшли до медичного закладу християни протестантських церков м. Суми.  За останній рік багато з них долучилися до благодійного донорства, бажаючи таким чином допомогти іншим. Ось і сьогодні до СОЦСК завітало близько півтора десятків вірян, які здавали кров для онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

– Для пацієнтів дитячої онкогематології компоненти крові – це життєва необхідність, – розповідає завідуючий відділенням заготівлі крові СОЦСК Владислав Світайло. – Сьогодні небайдужі люди здаватимуть для них кров, вони першими відгукнулися на заклик допомогти. Кров, яку вони здадуть сьогодні, вже завтра, після завершення її аналізу  буде направлена у відділення онкогематології.  Зараз потребують переливань кілька дітей одночасно, тому і кров лікарня замовляє щодня. Ми сподіваємося, що в нашій акції візьмуть участь і інші жителі міста.

– Здаю кров уже більше року, – розповідає учасник акції Юрій Носенко. – Поштовхом став відеоролик про онкохворих дітей, які потребують допомоги прямо зараз. Його приніс до нашої церкви координатор донорського служіння християн В’ячеслав Ганнич. Я зрозумів, що мушу відгукнутися. Мені сподобалося – процедура  не болюча, гарна обстановка, є WI-Fi, можна читати Біблію, можна сидіти в соцмережах… Зручно – а головне, цим я допомагаю іншим. Тепер здаю кров регулярно.

– Я буду здавати кров уперше, – каже Аліна Коломоєць. – Мене запросили – і я прийшла. Може, я правді допоможу комусь, може, це насправді дуже потрібно. Як можна відмовитися?

Акція «Кров=любов» буде проходити у СОЦСК протягом усього місяця. Чекаємо вас за адресою: пр.Громадянський,2. Тел. для довідок – (066) 009-11-10;
Тел. гарячої лінії – (050) 307-80-94.