В Сумах відзначають День донора

15 Червня 2016

Головна Новини Загальні новини

14 червня  особливе свято – Міжнародний День донора. День людей, небайдужих до чужої біди, день тих, хто рятує чужі життя.
На Сумщині, та й в межах цілої держави лідером донорського руху є СМНВО, де працюють більше 1200 донорів. Банк крові, який уже 20 років успішно діє на Сумському МНВО – це винятковий приклад взаємодопомоги, громадянської активності і небайдужості. За цей час звання Заслужений донор України отримали 19 працівників підприємства, звання Почесний донор – більше 500. Але справжніми героями є всі без винятку донори підприємства, які разом рятують людські життя, віддаючи своїм колегам та їх рідним найцінніше – свою кров.
Тому 14 червня фрунзенців вітали в стінах обласної ради та обласної адміміністрації. Саме в цей день відзнаку "Заслужений донор України" отримали двоє працівників Сумського МНВО" – Ірина Нестеренко і Володимир Бут. Тепер Сумська область може пишатися тим, що в ній проживають 29 Заслужених донорів. 19 з них – працівники СМНВО.

Також звучали слова вдячності донорам ПАТ «Сумихімпром», яких на підприємстві близько 300 чоловік, патрульній поліції м.Суми, яка у перші ж дні після свого створення активно долучилася до донорських акцій.

Нагороди обласної ради та облдержадміністрації отримали керівники підприємств-лідерів донорського руху, їх працівники, заслужені та почесні донори, активні донори. Також донорів незалежно від місця їх роботи вітали Сумська облорганізація Товариства Червоного Хреста України, керівник управляння охорони здоров’я сумської ОДА Сергій Бутенко, керівництво Сумського обласного центру служби крові.

Центр підготував сюрпризи і для тих донорів, які в цей день здавали кров, чи є почесними і активними донорами. Їх вітали за допомогою смс, а тих, хто здавав кров у цей день, чекав солодкий сюрприз і святкова фотозона.

Дякуємо вам, донори і ті, хто сприяє донорському руху!