«ВАШЕ ЗДОРОВ’Я – ЗАПОРУКА НАШОГО ЖИТТЯ!»

12 Червня 2021

Головна Новини Важливі новини

Урочистості на День донора завжди особливі, бо ж на них донорів нашого міста вітають… донори. Адже вже багато років складається так, що очільники області та міста і багато депутатів Верховної, обласної, міської ради беруть участь у благодійних донорських акціях і добре знають, що це таке – ділитися власною кров’ю задля допомоги іншим. Так було і цього разу.

Заступник голови Сумської міської ради, виконуюча його обов’язки Юлія Павлик є яскравим представником родинного донорства. Першою у 2016 році почала здавати кров разом з колегами по центру зайнятості її мама, Лідія Павлик. А минулого року, під час найсуворішого карантину, коли багато донорів не могли дістатися центру крові, до благодійної акції центру зайнятості  долучилися і працівники міської ради, серед яких була Юлія. Тож сьогодні вона – вже досвідчений донор крові.

  • Своїми вчинками ви даруєте людям шанс на одужання, ділитеся частинкою себе задля допомоги іншим. Ви заслуговуєте на найкращі слова вдячності. Коли ми здавали компоненти крові і передавали довідки у відділення онкогематології, то спілкувалися з дітьми, що протягом довгого часу перебувають там на лікуванні. Коли береш таку дитину на руки – розумієш, що донорство – це подвиг, який здійснюється заради цих маленьких пацієнтів і безлічі інших. Дорогі донори, від імені міського голови та міської ради бажаю вам миру, злагоди у сім’ях і здоров’я. Адже ваше здоров’я – це запорука нашого життя»

Юлія Павлик вручила Почесні грамоти міського голови активним донорам та координаторам донорського руху, а також першому Заслуженому донору України Олександру Ткачову.