Велика сила донорства!

16 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Більшість людей хоч і чули про донорство крові, та не повністю розуміють, яку силу воно має. Тож сьогодні ми розкажемо вам історію однієї дівчини 👩, яка завдяки благодійним акціям у СОЦСК 🏥 вже півроку бореться за життя рідної матері.

📌 Асоціація донорів-християн постійно допомагає з компонентами крові для онкохворих дітей та дорослих. От і сьогодні координатор Ірина Совенко разом із СОЦСК організували благодійну акцію для Шевякової Людмили Іванівни. Жінка має діагноз гостра мієлоїдна лейкемія. Лікування почали ще у липні 2019 року.

 – Моїй мамі потрібні тромбоцити. І щоб безкоштовно отримати одну дозу – необхідно зібрати 50 довідок про здачу плазми. А потреба у тромбоцитах є майже кожного дня. Це великі кошти. Тож за допомогою звернулись до Ірини Борисівни Совенко. За цей час ми жодного разу не платили кошти за тромбоцити, адже завжди є небайдужі люди, завдяки яким ми збираємо ці 50 довідок і без зайвих питань отримуємо тромбоцити безкоштовно. Ми дуже вдячні кожному, хто відкликається на прохання про допомогу, – розповідає донька хворої, Наталія Шевякова.

📌 Серед учасників акції є і досвідчені донори, і новачки – зокрема, хлопець, який з нетерпінням чекав на свій 18-й день народження, аби стати донором і допомогти людині:

 – Я навіть дні рахував до свого 18-тиліття, щоб нарешті стати донором! – запевняє студент машинобудівного коледжу Іван Кучков. – Сьогодні я тут вперше. Дуже радий, що можу допомогти мамі Наталії, адже це важлива місія кожного свідомого громадянина – допомагати іншим і бути відповідальним. Центр служби крові дуже сподобався – надсучасний, умови як на курорті. Хочу стати постійним донором!

 Друзі, завжди є шанс на життя! Завжди є можливість подарувати цей шанс іншій людині! Сумніви в сторону, адже сила донорства виліковує навіть тих, хто втратив будь-яку надію. Все що треба – повірити в те, що все реально і прийти в СОЦСК!

📌 Якщо маєте добре серце і велике бажання допомогти мамі Наталії – ласкаво просимо на донацію!