«ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ СУПЕРГЕРОЄМ ПІСЛЯ ДОНАЦІЇ»

08 Лютого 2021

Головна Новини Загальні новини

Директор Центру дозвілля молоді Сумської міської ради і молодіжного центру «Романтика» Ігор Ганненко вже майже 10 років є донором компонентів крові, окрім того він організовує благодійні донорські акції на користь хворих дітей. Цього року до донорської місії Ігоря приєдналась і його дружина Поліна.  І звичайно ця чудова донорська пара не могла не взяти участь в акції «Донорство – це любов».

  • Ми з дружиною намагаємося якомога частіше за можливості здавати кров, тому вирішили взяти участь у акції до Дня закоханих і прийти на спільну донацію. Як завжди, звернули на себе увагу високий рівень організації роботи центру служби крові і святкова атмосфера, створена в закладі, тож ми обов’язково прийдемо ще! Ми розповіли про свою участь у акції друзям, і наступного дня до СОЦСК завітали ще кілька пар, це дуже приємно.
  • Що для вас означає бути донором?
  • Як мінімум, це можливість врятувати. Це дуже поважна причина, щоб здавати компоненти крові, адже розумієш, що витративши щонайбільше дві години, ти повернеш людині здоров’я або навіть життя. Відчуваєш себе супергероєм після донації.

Долучитися до акції «Донорство – це любов» може кожен бажаючий, незалежно від того, чи був він донором раніше. Потрібно лише прийти до центру крові парою і здійснити спільну донацію. Акція розрахована в першу чергу на закоханих, але пари можуть складатися також з друзів, родичів чи знайомих – головне, щоб вони були різної статі і підготувалися до донації.