Відверта розмова про донорство зі студентами!

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

В той час коли молодь не уявляє свого життя без гаджетів та черпає інформацію з просторів Інтернету, ми вирішили в форматі живого спілкування розповісти про донорство.

Сьогодні завітали до Сумського міжрегіонального вищого професійного училища (№16). В актовому залі навчального закладу зібралось близько 50 учнів. Наш лікар Денис Луценко розповів про корисний влив донорства на організм, про правильну підготовку до донації та про сам процес збору компонентів крові.

Також підняли тему найгостріших питань: донорство для дівчаток – правила та нюанси, для кого і навіщо потрібні донори та донорство, як тренд серед студентів.

Наскільки цікавим було спілкування та чи збираються учні училища стати донорами, у прямій мові:

‼️“Про донорство почув вперше. Дуже змістовно. Особливо зацікавила тема студентських донорських акцій. Хочу теж влитись в цю атмосферу та бути корисним для суспільства.” – каже Микола Іваненко, майбутній монтажник гіпсокартонних конструкцій.

‼️” Бажання стати донором було, але дуже боялась. Після цієї лекції впевнена, що прийду. Отримала багато корисної інформації. ” – ділиться з нами враженнями Марія Пустохвіст, майбутній повар.

Не вагайтесь! Одне ваше рішення може врятувати чиєсь життя. Донація у СОЦСК допоможе комусь долати тяжку хворобу. Приєднуйтесь до порятунку людських життів!❤️