ВІДЗНАЧАЄМО СВЯТО ДОБРИМИ СПРАВАМИ! 💝

16 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Хочете дізнатись рецепт вдалого святкування?🎉🎈🎉 Все просто: збираєте своїх друзів чи знайомих, берете з собою документи і приходите в СОЦСК! Тут свято 🎊кожного дня!

 А сьогодні ще й день Тетяни, який історично довгий час вважався днем студента 🎓– ну як тут не прийти на донацію?! На честь свята Товариство Червого Хреста разом з Сумським обласним центром служби крові організували акцію.

 Вікторія Стеценко, координатор донорського руху і волонтер, каже:
 – Дуже приємно повертатись щоразу до центру крові з новими людьми, розповідати їм про донорство, приводити їх сюди. Сьогодні у нас три донора вперше, і це мене робить щасливою, адже люди розуміють чужу біду!.

 Про враження від першої донації учасники акції розповідають з захватом.
 – Вразило відношення персоналу, зручність крісел та кількість людей, яка сьогодні присутня. Постійно вважала, що донорство потрібне тільки тим, у кого якась біда. Тепер же впевнена, що це справа, яку треба робити регулярно! Тож, від сьогодні я – донор і буду приводити друзів! – ділиться з нами Ольга Шурхало, волонтер Червоного Хреста.
 – Стільки емоцій… Хороших! Навіть словами не передати! Коли Вікторія мене запросила, були сумніви… Але вирішив, що в житті треба спробувати все – і донорство теж. Своїми умовами та відношенням до людей СОЦСК вражає! – каже Сергій Міронов, підприємець.

 От така у нас продуктивна субота! Приєднуйтесь до порятунку людських життів!