ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО 🎄 ДОБРОЮ СПРАВОЮ!

16 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Кажуть, якщо почнеш новий рік з добрих справ – то наступні 365 днів будуть щасливими 🎉! Рік в СОЦСК завжди починається з приємних сюрпризів і зустрічей, як це трапилось і сьогодні.

 Не дивлячись на те, що хтось ще й досі святкує 🥂, а хтось відпрацьовує вихідні – ці люди знайшли час для добрих справ і завітали в СОЦСК.

 Ініціатор та координатор християнського донорського руху Вячеслав Ганніч сьогодні в місті проїздом у справах, але не зміг оминути наш центр і здав кров для діток. Про свій візит каже:
 – Я всією душею люблю СОЦСК. Коли маю вільний час – обов’язково заходжу сюди. Крім того, що завжди гарно зустрінуть, приємно ще й розуміти те, що я роблю це заради життя іншої людини. Хтось на свята отримає такий цінний подарунок – шанс жити! Я вважаю, що кожен повинен розуміти, що колись така допомога може знадобитись і йому!

Також раді були бачити і Лесю Прокопенко – голову організації «Одна кров». Організація працює не лише в Сумах, але й по всій країні. В нашому місті її заснував Національний корпус на початку березня 2019 року. За цей час вони встигли не тільки допомогти багатьом людям, але й стати вірними друзями центру крові.
Про свою діяльність Леся розказує:
 – Ідея створити організацію виникла з того, що нашому знайомому була необхідна допомога. Тоді ми ходили на донацію невеличким колективом. Нам сподобалось у СОЦСК, ми побачили гарний вплив донорства на організм людини. Згодом бажаючих приєднатись стало більше. А ми дружили з Харківським осередком, і поділилися своїм починанням з харків’янами. Так і почалася наша діяльність. Наразі в планах є створити свій банк крові. Вже працюємо у цьому напрямку.

 Не зміг пройти мимо і Олександр Тесленко –донор і волонтер, державотворець і активіст студентського донорського руху. Незважаючи на бурхливе студентське життя, він все ж дотримався рекомендацій і прийшов на донацію. Як йому вдалось не спокуситись на смачний новорічний стіл і дотриматись всіх правил – розповідає:
 – Я насправді не люблю всі ці голки… Але розуміння того, навіщо я це роблю допомагає мені не звертати увагу на такі речі. Потрібна допомога і я маю можливість? Одразу їду! Все ж просто! А дотримання дієти і самому мені потрібне, адже це моє здоров’я, мій стан. Мені важливо тримати себе у гарній формі. Донор – це звання, що криє в собі набагато більше, ніж просто допомога!

 Отака вона у нас – перша субота нового року, наповнена яскравими людьми і емоціями. А ви ще не з нами? Мерщій виправляти ситуацію! Приєднуйтесь!