Випуск кишенькових календариків

21 Грудня 2017

Головна Новини Загальні новини

Вже доброю традицією став випуск кишенькових календариків на наступний рік від Сумського обласного центру служби крові. Але цього року вони змінилися – вперше на них розміщено фотографії реальних сумських донорів – людей, які подають приклад допомоги іншим. Моделями для календарів стали лідер донорського руху м.Суми, офіцер Національної поліції, координатор донорського руху сумських християн-протестантів Вячеслав Ганнич (Vyacheslav Gannich) та учасниця донорського руху Nova Krov, психолог, психотерапевт Оксана Мищенко (Mishchenko Oksana).
А ще Оксана – автор дуже гарного допису про донорство, який ми вирішили розмістити тут, адже він по-справжньому надихає на цю благородну місію:
"«Любов, як крила, несе душу, подібно до того, як ноги несуть тіло»(К.фон Сієна)
Донорство – це здібність людини на любов до інших та піклування про них. Адже бути донором – це віддавати частину себе. І віддавати, не очікуючи нічого натомість. Хоча ні….донори очікують від тих хворих, для кого вони здають кров, якнайшвидшого одужання. І тут приходить на думку така здібність, як людяність, доброта. Ах скільки всього доброго та світлого притаманно Донору! Всі ці якості виховуються в першу чергу в родині . І приходячи до Центру служби крові, дивлячись на великі черги тих, хто прийшов здати кров, я радію, що в нас дуже багато гарних сімей і людей з гарним вихованням.
Людина залишається Людиною, коли вона здатна чинити добро."