Вітання з Днем фармацевтичного працівника України!

19 Вересня 2020

Головна Новини Загальні новини

Сьогодні Україна відзначає День фармацевтичного працівника!

Певною мірою це свято – це і наше свято. Тому що СОЦСК та його відділення не тільки забезпечують лікувальні заклади Сумщини компонентами крові у повному обсязі, а й постачають плазму до найбільшого і суперсучасного заводу-фракціонатора у Східній Європі – Biopharma. Це провідна імунобіологічна фармацевтична компанія під керівництвом Костянтина Єфименка.

Як відомо з плазми – а в нашому центрі служби крові вона найбезпечніша і найякісніша – виготовляються життєво необхідні для хворих людей препарати. Уся Україна завдячує донорам Сумщини і СОЦСК, які заради одужання і порятунку українців готові поділитися найдорожчим у боротьбі з підступними хворобами.

Шановні колеги, поєднуючи знання і досвід з турботою, ви несете добро у світ, стоячи на сторожі здоров’я і життя людини. Ми вдячні Вам за щоденну працю і самовідданість у допомозі людям у боротьбі з хворобами! Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту вам і вашим родинам!

Зі святом!