ВІТАЄМО ВАС, ДОНОРИ У ПОЛІЦЕЙСЬКІЙ ФОРМІ!

12 Травня 2020

Головна Новини Загальні новини

12 травня 2016 року на площі Незалежності в Сумах 251 патрульний поліцейський склав присягу українському народові. Саме з цього дня почався відлік історії патрульної поліції в Сумах, а згодом – і в області. І дуже скоро в цій історії з’явилася особлива червона лінія, яка ні разу не переривалася за весь час роботи патрульних в Сумах – донорство.

З перших днів існування УПП в Сумах патрульні постановили: допомагати людям – це їх обов’язок не лише на службі, і способи такої допомоги не вичерпуються переліком посадових повноважень. І оскільки у патрульні йшли молоді здорові люди у гарній фізичній формі – ідеальні донори – вони дуже швидко почали разом здавати кров для тих, хто її потребує. Досвідчені донори розповідали про свій досвід новачкам, до цієї ініціативи долучалося все більше патрульних… Благодійні масові донації стали доброю звичкою і візитівкою патрульних, а маленькі пацієнти відділення онкогематології обласної дитячої лікарні, на користь яких вони здебільшого здавали компоненти крові – їх добрими друзями.

І сьогодні, вітаючи патрульних поліцейських з четвертою річницею існування їх служби народу України, ми хочемо висловити слова найщирішої вдячності не лише за їх професійність, мужність і хоробрість, а й за людяність, чуйність і небайдужість до чужої біди. Ми пишаємося тим, що наша, сумська патрульна поліція – особлива! Пишаємося вами, наші донори у поліцейській формі! Зі святом!