ВІТАЄМО З ДНЕМ СІМ’Ї!

15 Травня 2020

Головна Новини Загальні новини

15 травня – Міжнародний день сім’ї 🎉👨‍👩‍👧‍👦. А сім’я – це найдорожче у житті кожної людини 💞. Адже лише в родині нас люблять просто за те, що ми є 💖, підтримують, надихають і мотивують, співчувають і допомагають, коли це потрібно. Сім’я – це те місце, де ми можемо бути собою, де нам завжди спокійно і радісно 😀😉😘🤗😊.

Донори – дуже позитивні люди 😁. І це не випадково – адже окрім своєї родини вони мають ще одну сім’ю – донорську. І ще один дім – СОЦСК 🏥. Тут теж завжди люблять і чекають  , намагаються зробити щось приємне і надихати донорів на їх важливу місію. Тому для нас це – подвійне свято. І звичайно, в цей день – як і протягом всього року – нам дуже приємно бачити тих донорів, які приходять здавати компоненти крові цілими родинами, таким чином об’єднуючи свою маленьку сім’ю з величезною донорською. Недаремно на Сумщині вона більша, ніж будь-де в Україні 🏆!

🌹🌹🌹 Тож вітаємо з сьогоднішнім святом всіх членів нашої великої дружної донорської родини 🎉! Бажаємо, щоб ваші рідні і близькі люди дарували вам лише радість і підтримку, щоб ви якнайчастіше насолоджувалися товариством тих людей, з якими вам добре і приємно бути разом, щоб ваші сім’ї були по-справжньому щасливими – і постійно росли, як і донорська сім’я Сумщини!

 І нагадуємо про флешмоб-конкурс, присвячений Дню сім’ї. Зробіть особисте або сімейне фото у залі донації та розмістіть світлину на своїй сторінці в Інстаграм/Фейсбук з хештегами #родина_дарує_життя #family_donor , #донор_сумщини, позначте нашу сторінку за допомогою @ – і можливо, саме ви станете власником приємного сюрпризу від СОЦСК!