ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ДОНОРА!

14 Червня 2020

Головна Новини Важливі новини

14 червня відзначають своє свято найближчі і найдорожчі нам люди: ті, хто рятує життя пацієнтів лікувальних закладів, віддаючи їм власну кров.
Донорство – це не професія і не навчальна дисципліна. Це почесний статус, який означає належність до величезної сім’ї людей, що несуть у цей світ гуманність, доброту і милосердя. Це тихий подвиг, непомітний для більшості оточуючих. Донори здають компоненти крові не заради піару чи грошей – а в ім’я порятунку життя зовсім незнайомої людини. І це, мабуть, найбільше, що можна зробити для своїх ближніх.

Тож у цей світлий літній день ми хочемо першими висловити вам свою найщирішу вдячність за вашу небайдужість і врятовані вами життя – і сподіваємося, що ви отримаєте ще не одне привітання. Адже наше суспільство, хоч і дуже повільно, починає розуміти, яку роль відіграють донори у лікуванні пацієнтів з самими різними захворюваннями та травмами. Ніхто не застрахований від того, що йому знадобиться допомога донорів – і за статистикою, кожен третій житель Землі рано чи пізно потребує хоча б одного переливання компонентів крові. Тому донори заслуговують на найвище визнання!

Вітаємо вас із Міжнародним днем донора крові, бажаємо, перш за все, здоров’я і активного довголіття (на яке донори мають всі шанси). А ще – любові та підтримки близьких, поваги колег, добробуту і радості. Нехай ваші обличчя завжди будуть усміхненими, а зроблене вами добро повертається вам і вашим рідним у стократному розмірі!