ВОЇНИ СВІТЛА: ЗАВЖДИ НА ВАРТІ ДОБРА І ПОРЯДКУ!

17 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

 Щодня СОЦСК відвідує багато цікавих людей, які закохані в свою роботу і професійно виконують свої обов’язки.

 От і сьогодні СОЦСК з радістю провів благодійну акцію до Дня онкохворої дитини 👶 разом з патрульною поліцією Сумської області 👩‍✈. Молоді, завзяті, гарячі серцем і душею 👨‍✈ – 10 воїнів світла, які прийшли рятувати людські життя.

 Серед них є й ті, хто здають компоненти крові вперше, своїми думками діляться з нами:
– Я хочу, щоб в нашій країні було якомога більше людей, які готові прийти на допомогу. Як представник правоохоронних органів, я хочу показати приклад іншим, що завжди можна знайти час для добрих справ. Мої рідні, коли дізнались що я буду донором, сказали мені фразу, яка зарядила мене сильною енергією: «Людина ти тільки тоді, коли маєш співчуття і готовий жертвувати чимось заради інших!» – тож навіть роздумів не було щодо цього кроку, – каже Максим Губало, поліцейський роти оперативного реагування.

– Погодилась прийти, бо не хочу щоб діти залишились наодинці з хворобою, яка їх вбиває. Я сама мама, тож знаю, наскільки важко інколи буває. Моя родина навіть зраділа, коли я сказала що йду в донорський центр. Малі захотіли зі мною, та я попросила їх почекати до повноліття. Для мене честь бути одною з тих, для кого чужа біда наче своя, – говорить Інна Мацуєва, інспектор ВБДР.

– Прийшов, бо хочу піти проти системи і творити державу зі справжніми бійцями, які готові боротись за життя інших, за справедливість, за позитивні зміни. На мою думку, все починається саме з таких вчинків: стати донором чи волонтером, навіть допомогти бабусі дорогу перейти! – розповідає Сергій Рибалко, інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення.

Вам здається, донорство це небезпечно чи потрібно лише в окремих випадках? Ні, друзі, донорство – справа, яка не тільки позитивно впливає на ваш організм, але й рятує тисячі людських життів. Компоненти крові потрібні кожного дня. Переходьте на світлу сторону і рятуйте людські життя разом з нами!