«ВСІМ ДОПОМОГТИ НЕМОЖЛИВО, АЛЕ ХОЧЕТЬСЯ»…

18 Вересня 2021

Головна Новини Загальні новини

Донор – означає «дарувати», і справді, донори дарують частинку себе, щоб інші люди могли одужати. Надзвичайно приємно, що до цієї благородної місії долучається все більше людей. Ось і вчора до нашого центру в Конотопі завітали працівники КП «Муніципалітет» Конотопської міської ради.

  • Я вже давно здаю плазму, – розповіла головний інженер КП «Муніципалітет» Оксана Єзерська. – З того часу, як моїй дитині потрібні були для лікування компоненти крові. Тоді я зрозуміла, наскільки це важливо. А цього разу до мене вирішили долучитися мої колеги, для яких це був перший досвід донорства. Є багато людей, які просять допомоги через ЗМІ і соцмережі для лікування важких хвороб, кому можемо – допомагаємо. Ось і зараз, отримавши гроші за плазму, фінансово допоможемо онкохворим. Всім допомогти, неможливо, але хочеться, і це – гарний спосіб. Обрали другу половину дня в п’ятницю, бо протягом тижня маємо багато роботи, звернень, виїзних інспекцій тощо. А зараз все заплановане вже виконано, попереду – вихідні для відпочинку і відновлення.

Щиро дякуємо працівникам КП «Муніципалітет» за їх активність, небайдужість і громадянську позицію, бажання допомогти іншим у самі складні моменти їх життя. Адже це так важливо – щоб знайшлися люди, які протягнуть руку допомогти. Долучайтеся!