«Я РАДИЙ, ЩО ЦІ ЛЮДИ ПОБАЧАТЬ МОЇ РОБОТИ»

08 Жовтня 2021

Головна Новини Загальні новини

Наш центр – не просто місце, де заготовляються і переробляються компоненти крові. Це – особливий простір у нашому місті, в атмосфері якого теми милосердя і взаємодопомоги нерозривно переплітаються з патріотизмом, культурою, мистецтвом, вихованням підростаючого покоління тощо. Ми робимо все, аби наші донори отримували у СОЦСК не лише задоволення від зробленої доброї справи та (за бажанням) грошову компенсацію, а й нові яскраві враження, приводи для роздумів, нові знання і вміння. Ось і зараз, ідучи на донацію, наші відвідувачі можуть поринути в чудовий ніжний світ живопису. Адже прямо у приміщеннях буфету та залу донацій розгорнуто виставку молодого сумського художника Павла Новікова.
Павло закінчив Сумську художню школу ім. М.Г.Лисенка, навчається у Києві. Вже сьогодні він є досить відомим та популярним у рідному місті, і сумчани з задоволенням відвідують виставки талановитого земляка, який вміє по-особливому показати красу рідної землі. Ми впевнені: ці чудові роботи будуть надихати тих, хто йде на донацію і створювати їм гарний настрій.
– Ідею показати мої роботи донорам запропонувала директор Сумського центру крові Наталія Трофименко, – пояснює Павло. – Вона була на кількох моїх виставках, знає мою творчість, і під час відкриття чергової виставки запропонувала наступну провести у донорському центрі. Я погодився з радістю: адже я знаю, що донорство – це дуже позитивне явище, ці люди роблять дуже важливу добру справу, допомагають іншим. Тому я радий, що вони побачать мої роботи.
Запрошуємо всіх на «живописну» донацію в оточенні прекрасних надихаючих картин Павла Новікова! Давайте зробимо цю осінь яскравою і наповненою враженнями!