«Я з дитинства знав, що донорство – це дуже важливо…»

09 Липня 2020

Головна Новини Загальні новини

Напевно, на Сумщині немає людини, якій було б невідоме ім’я Дмитра Живицького – адже він понад три роки очолював апарат обласної державної адміністрації, потім працював першим заступником міністра розвитку громад та територій України, а зараз вже не в якості державного службовця, а як громадський активіст займається пошуком рішень найважливіших проблем міста Суми. Однак не всі знають, що Дмитро Олексійович – ще й постійний благодійний донор та учасник проєктів СОЦСК. Ось і сьогодні він разом зі членами своєї команди завітав до центру крові на донацію.

– Вирішили з друзями зібратися і разом прийти до СОЦСК, щоб здати кров для обласної дитячої клінічної лікарні. Сьогодні у нас один новий донор, який буде здавати кров уперше, а решта вже мають такий досвід, – розповідає Дмитро Олексійович.

– -Ви регулярно здаєте компоненти крові. Що для вас означає бути донором?

– Моя бабуся була Почесним донором. Я з дитинства пам’ятаю, як вона їздила з села до райцентру, щоб здати кров і когось врятувати. І я вже тоді цікавився, що таке донорство, чому це так важливо. Зараз я розумію це як можливість допомогти тим, чиє життя залежить від компонентів крові і хто не може їх придбати за гроші. А крім того, донорство – це дуже корисно для самого донора. Коли я працював в ОДА, я організовував благодійні акції, в яких брав участь колектив апарату адміністрації. Зараз продовжую збирати бажаючих, за можливості залучаю нових донорів – адже кров у лікарнях потрібна завжди.