ЯК ШВИДКО ПІДВИЩИТИ ІМУНІТЕТ

23 Березня 2020

Головна Новини Загальні новини

На сьогодні питання імунітету 🗣 стало одним з найважливіших у всьому світі. Українці масово налягають на вітамін С (у великих дозах, як це радять в інтернеті, його вживати шкідливо), часник із цибулею (при зловживанні можна попекти слизові оболонки та стравохід, окрім того, ці продукти заборонені людям з хворобами ЖКТ) та різноманітні імуномодулятори і БАДи 💊 (їх ефективність здебільшого не доведена, до того ж, для напрацювання імунітету потрібен час). Між тим, підвищити імунітет можна досить швидко, з користю для здоров’я і роблячи добру справу.

 Відомо, що донорство благотворно впливає на імунну систему. Воно активізує обмін речовин, стимулює кістковий мозок та всі органи і системи. Вже через тиждень після кроводачі вірогідність підхопити вірус 🗣 зменшується. І хоча донорство не є абсолютною панацеєю, регулярно здаючи компоненти крові, можна підтримувати свій імунітет у постійній бойовій готовності, а значить – почуватися захищенішим.

До того ж кров донорів ретельно обстежується 🔬– це допомагає виявити початок запального процесу у людини, яка ще не відчула симптомів захворювання.

Будьте здоровими, міцними та активними! Чекаємо на донацію 😘