ЯК ВІТАТИМУТЬ ДОНОРІВ ШКОЛЯРІ СУМЩИНИ?

05 Травня 2021

Головна Новини Важливі новини

Ось уже п’ять років в області триває масштабний проєкт «Голос крові: ми – українці», започаткований Сумським обласним центром служби крові, Департаментом освіти і науки Сумської ОДА та обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. За цей час до активностей в рамках проєкту долучилися десятки тисяч школярів з різних куточків Сумщини. І хоча «Голос крові» має багато різних напрямків, одним з головних залишається виховання донорської культури у підростаючого покоління.

Тому ми розпочинаємо новий великий конкурс, присвячений Дню донора-2021! І якщо у минулі роки юні жителі області змагалися у своїх літературних талантах та знімали відео про важливість донорства, цього року шанс отримати приємні сюрпризи від СОЦСК отримують ті, хто вміє творити красу власними руками. Адже це буде конкурс сувенірів під назвою «Подарунок ДОНОРУ». Таким подарунком може стати зроблена власноруч листівка, іграшка, поробка. І назва ця не випадкова – роботи школярів будуть дійсно подаровані донорам після підведення підсумків конкурсу.

Прийом робіт триватиме до 20 травня, підбиття підсумків – до 30 травня. А у червні донори зможуть побачити кращі роботи на спеціальній виставці, присвяченій Дню донора. Конкурс проводитиметься в трьох вікових групах: 6 – 10 років,  11 – 14 років та 15 – 18 років. На конкурс, який проводиться через шкільні та позашкільні заклади освіти, подається не більше 3 виробів в авторському виконанні від кожної об’єднаної територіальної громади. З них журі обере по 10 кращих робіт у кожній віковій групі.

Ми обов’язково розповімо про роботи фіналістів конкурсу на цій сторінці.