ЯК ЗНАЙТИ НАТХНЕННЯ І ВНУТРІШНІ СИЛИ В ДОНОРСТВІ

10 Серпня 2020

Головна Новини Важливі новини

– Жінки можуть все і навіть більше, вони – величезна рушійна сила. Якщо не все в суспільстві, то дуже багато чого залежить саме від жінок. Якщо жінка береться до справи, їй все по плечу! – Такими словами директор СОЦСК Наталія Трофименко привітала учасниць та учасників першого офлайн-зібрання Спільноти ділових жінок після карантину.

І з нею важко не погодитися, адже і серед донорів та координаторів донорського руху більшість – усе-таки жінки! У тому числі – і учасниці Спільноти, які цього дня отримали подарунки від СОЦСК.

Детальніше про роботу та мету об’єднання нам розповіла голова ГО «Спільнота ділових жінок» Лариса Іванкова, яка є донором і організатором донорських благодійних акцій:
– Спільнота – це майданчик для комунікації, для обговорення нових ідей. Протягом двох років нашої роботи ми щомісяця проводимо заходи, продовжувалися вони і під час карантину, але в онлайн-режимі. З початку року ми запровадили стратегію: протягом 12 місяців обговорити 12 нових тем, потрібних і важливих для всіх учасниць спільноти. Запрошуємо спікерів, які досягли успіху саме в цій сфері.

Всі наші учасниці мають власні проекти – і особисті або суспільні, і бізнес-проекти, і благодійні – вони є у всіх, хто займається бізнесом. І коли на одній із зустрічей координатор донорського руху Олена Геренко розповіла про СОЦСК, про переваги донорства і про його необхідність для пацієнтів, ми взяли цю тему як одну з найважливіших у Сумах, поступово поповнюємо ряди донорів і закликаємо до цього інших. Адже ми виступаємо за здоровий спосіб життя, а донорство це і мотивація стежити за своїм здоров’ям, і користь для організму. Мені дуже подобається в нашому центрі крові, я приходжу сюди із задоволенням. Він відповідає найвищим стандартам – для мене це важливо. А ще – тут багато чудових людей, у яких гарна енергетика, тому тут так приємно знаходитися.

Перша зустріч Спільноти після карантину була присвячена темі: «Погляд в майбутнє. Тренди:тенденції, люди, бізнес». Одним із спікерів була наш постійний донор, координатор донорського руху, успішна бізнес-леді, юрист і громадський діяч Ірина Совенко:

– Основні моменти мого виступу: як жінці пережити період турбулентності, не зупиняючись у розвитку. Це може бути не лише вимушений карантин, а й, наприклад, криза середнього віку тощо. Як вибрати правильну стратегію на цей період, підтримувати себе та своє здоров’я, чим врешті зайнятися, щоб це надихало й наповнювало людину.
Як приклад, я розповіла про нашу благодійну місію у донорському центрі – здачу компонентів крові для тих, хто їх потребує, залучення нових донорів… Адже з досвіду знаю, що дуже багато людей сьогодні хочуть ділитися частинкою своєї любові, але не знають, як, або бояться, що їх допомога може не дійти до тих, хто її потребує. Коли на заходах ми ділимося своєю місією і своїм служінням людям через донорство, дуже надихає зворотний зв’язок, люди підходять і запитують, як можна стати донором, коли донація, що для цього потрібно. І приходить розуміння, що важливо і потрібно ділитися досвідом донорства, показувати приклад і разом можна зробити набагато більше добрих справ.

За час існування Спільноти ділових жінок, багато її учасниць стали не лише донорами, а й координаторами донорського руху, залучаючи до нього друзів, рідних, знайомих, колег, френдів у соцмережах та всіх небайдужих. Тому директор СОЦСК Наталія Трофименко висловила щиру вдячність учасницям Спільноти і вручила найактивнішим з них приємні сюрпризи від СОЦСК. Це Ірина Совенко та її донька Арина, Лариса Іванкова, бізнес-леді і засновник Спільноти Вікторія Мельник, директор Сумського коледжу економіки і торгівлі Тетяна Гончаренко, директор Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету Ірина Д’яконова, підприємець Лариса Гордій та жителька далекої Ірландії Наталія Настечик, яка використовує кожен візит на батьківщину, щоб здати кров у СОЦСК. Також відзнаку обов’язково буде передано директору ПАТ «Сумський завод продовольчих товарів» Юлії Манжелей.