З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!!!

24 Серпня 2021

Головна Новини Важливі новини

Шановні жителі Сумщини!
Дорогі наші земляки!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України. Нинішня річниця Незалежності особлива. Тридцята, ювілейна, молода і зріла водночас. А ще потужна, красива, світла.
Спільними зусиллями ми робимо нашу рідну Україну європейською державою. Прагнемо бути сильними духом. Справжніми патріотами.
Доводимо всьому світові: ми – єдиний народ! А труднощі роблять нас непереможними. Складно відстоювали суверенітет, цілісність територій, інтереси країни. Та іншої дороги в нас немає.Ми любимо Україну. Пишаємося рідним краєм. Віримо в щасливу долю і процвітання держави.
Під синьо-жовтими знаменами нашої свободи святкує нині річницю Незалежності Сумщина. І вкотре утверджується: Суми – донорська столиця України, Європи, світу. Все більшає у нашім краї число донорів компонентів крові. Щороку найактивніші з них одержують високі нагороди та звання. По праву кажемо: Донорство – це Незалежність, патріотизм, здоров’я і життя! Більше 40 тисяч донорів має у своїй базі Сумський обласний центр служби крові. Незалежність у нас у крові!!! Триває акція за покликом сердець і душевних прагнень.
Дорогі земляки! Українці ніколи не позичали мужності та героїзму в боротьби з тими, хто хоче захопити нашу землю. Переможемо і цього разу. Ми гідно пройшли нелегку дорогу до омріяного і довгоочікуваного дня незалежності і волі: перемога у нас в крові!
Тож усім жителям Сумщини зичимо щедрої долі, миру, наснаги, нехай здійснюються усі наші плани, мрії, примножуються традиції.
Пишаймося нашою державою! Вона гідна успіхів і процвітання. Вона – наша рідна, дорога і найкраща.
З Днем народження, УКРАЇНО!!!