З НАДІЄЮ НА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

07 Травня 2021

Головна Новини Загальні новини

Завжди приємно ❤ бачити в стінах донорського центру 🩸 земляків, які хоч і полишили рідну Сумщину, але не забувають про неї. А приїжджаючи, знаходять час познайомитися з нашим закладом – гордістю обласного центру і всієї України.
Ось і сьогодні до нас завітала голова Всеукраїнського об’єднання роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів, член правління Фонду соціального страхування по безробіттю Ольга Тарасенко (Ольга Тарасенко). Ольга Петрівна побувала на екскурсії, ознайомилася з тим шляхом, який проходять донори, оцінила сучасне обладнання СОЦСК і атмосферу центру 🩸. Дізнавшись, що заклади, створені за зразком Biopharma Plasma Суми, вже є в деяких містах України, зокрема – і в столиці, Ольга Петрівна прийняла рішення обов’язково прийти на донацію з друзями та колегами у Biopharma Plasma Київ. Ми попросили її поділитися враженнями про наш центр:
– У мене самі добрі враження від побаченого. Це сучасне підприємство, яке дає надію нашому українському бізнесу – що це можливо, так працювати і створити такий сучасний успішний заклад. Дає надію людям, що вони зможуть зберегти своє здоров’я, отримавши в потрібну мить компоненти крові. І дає надію нашому суспільству – я побачила тут стільки небайдужих людей, які діляться своєю кров’ю ❤! Я бачила багато лабораторій 💉, медичних клінік та інших структур, але ще не бачила закладу, де все було б настільки гарно продумано. Сучасне обладнання, яке, зокрема, дає змогу отримати аналіз крові 🩸 вже за 30 секунд, щоб донорам не доводилося чекати, сучасні умови – не лише для донорів, а й для працівників, це дуже важливо. Впадає в очі ставлення молодих людей до своєї донорської місії. Я запитала, як на неї реагують їх рідні – а вони кажуть, що вже багато сімей 👨‍👩‍👧‍👦 приходять сюди разом, щоб здавати компоненти крові. Це значить, що тут справді гарні умови!
Ольга Петрівна детально оглянула наш центр, і прийшла до висновку: саме унікальна модель державно-приватного партнерства дала можливість створити найкращі умови для донорів та надавати безпечні компоненти крові реципієнтам:
– Це і є соціально орієнтований бізнес, який справив дуже велике позитивне враження з надією на майбутнє України. У мене немає слів, щоб описати, як тут все зроблено з турботою про людей, продумано: де вони зайшли, де вийшли, де попили чай, як їх зручно розмістити під час донації… І хоч я не бачила, як це працює за межами центру крові 🩸– але я побачила малюнки, якими хворі діти дякують донорам, і відгуки їх батьків – це найвища оцінка роботи центру ❤.
У цьому є велика заслуга керівництва центру і його працівників – лікарів, лаборантів, фельдшерів та інших. І інвесторів, які створили цей заклад, і з яких варто брати приклад українському бізнесу. У нас часто вважають імпортне кращим. Але тут ми бачимо, що успішно працювати в Україні 🇺🇦 на благо своє, людей і держави – можливо!