З Новим роком та Різдвом Христовим!

27 Грудня 2016

Головна Новини Загальні новини

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні донори Сумщини!

Дорогі наші земляки!

 

Від щирого серця вітаємо Вас і зичимо миру і усіляких гараздів. Нехай засівається на добро, успіхи, злагоду. Збуваються усі плани і бажання.

Пишаємося, що маємо на Сумщині велику і дружню родину донорів, яку цінують і поважають не тільки в області, а й в усій Україні.

Донори Сумщини сильні духом, красиві щирістю. Це люди, які постійно відчувають свою відповідальність перед тими, кому необхідна допомога та підтримка. Потрібно володіти неабиякими чеснотами і високими людськими якостями, щоб поділитися власною кров’ю. І Ваш голос крові повертає до життя дітей, доросле населення, єднає суспільство. Саме завдяки і Вам проходить духовне очищення. Ви – справжній скарб нашого краю.

Шановні друзі! Зустрічаймо Новий рік з впевненістю, оптимістичним настроєм. Нехай і надалі розвивається в області авторитетний рух донорства. А зимові свята із дзвінкою колядою приносять міцне здоров’я, злагоду, мир і спокій у кожну оселю. Помисли будуть чистими, як перший сніг, а бажання прекрасними, як полум’я Різдвяної свічки.

 

                                          З повагою

                                                          Сумський обласний

                                                           центр служби крові