ЗА СПИНОЮ КОЖНОГО ДОНОРА – СВОЯ ІСТОРІЯ

08 Травня 2020

Головна Новини Загальні новини

Немає нічого приємнішого, ніж зустрічати у СОЦСК знайомі обличчя. Ось і цього дні ми побачили у донорському кріслі, напевно, найпопулярнішого і найпозитивнішого в Сумах інструктора  ZUMBA ZIN Олену Морозову – і звичайно, не змогли пройти мимо.

  • Я довго боялася здавати кров, але якось прийшла сюди з координатором руху NOVA КРОВ Анною Горпинич у День Донора – це мій день народження – і закохалася у це все! Тепер приходжу вже й сама, – розповідає Олена. – Для мене донорство – це моя маленька особиста історія. Наприклад, сьогодні у мого сина день народження – і саме тому я вирішила прийти сюди і здати компоненти крові. Бо коли він народився, у нього була жовтушка, він був жовтий, наче кульбабка. І йому робили переливання крові – посилали машину по кров, хтось приїхав і здав її для мого хлопчика. Ця людина врятувала життя моєї дитини – от і я хочу в цей день врятувати чиєсь життя.  Доньці робили операцію у день пам’яті святого лікаря Агапіта Печерського і переливали кров – тому здаю і в день цього святого.  Такі символічні для мене моменти…

Дійсно, кожен донор має свої особисті історії, які мотивують і надихають його здавати кров для порятунку життів. І оскільки історія Олени пов’язана з днем народження сина, вона отримала невеличкий приємний сюрприз від компанії «Біофарма»  – печиво з найкращими передбаченнями для всіх членів родини. Адже Олена дарує людям стільки позитиву, що він просто не може не повертатися!