Захоплюючі екскурсії для школярів!

13 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Ми гостей любимо та шануємо. Нам завжди приємно, коли нас просять про екскурсії, адже нам дійсно є чим похвалитися та про що розповісти. Тож, сьогодні до нас завітали учні 10-11 класів Садівської ЗОШ. 😍

Захід був організований Сумською районною філією Сумського обласного центру зайнятості в рамках профорієнтації школярів, метою якого було познайомити дітей з підприємством та представниками професій, які на ньому працюють.

Почали екскурсію з реєстратури, де майбутні донори дізнались про умови та реєстрацію. Далі заглянули до наших чудових лікарів-терапевтів, які розповіли про обстеження донора та протипоказання. Наступною зупинкою став другий поверх, де учні посмакували печивом та спробували чай. Не змогли не звернути увагу і на зал донації, в якому діти познайомились з персоналом та інструментами забору крові.

Ну а далі найцікавіше – фільтрація та зберігання крові. Ну і звісно, родзинка екскурсії – наша професійна лаболаторія, де учні познайомились з дослідженнями та інструментами.

“Все було дуже цікаво, як тільки виповниться 18 років – одразу прийду до вас, аби теж допомогти комусь. А над профессією ще думаю. Бути медиком – робота чудова.” – ділиться з нами учениця 10 класу.

Дітки поїхали додому задоволені та з купою корисної інйформації. 🤗 Ну а ми задоволені, що вони приїхали до нас!