ЗАХИСТ ВІД ІНФЕКЦІЙ – ПРАЦЮЄМО РАЗОМ!

28 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Не дивлячись на те, що Сумщина вже готується до виходу з карантинного режиму, нові випадки COVID-19 все ще простежуються не тільки у Сумській області, але й по всій країні. Допомога соціально відповідального бізнесу залишається цінною.
Як ми вже раніше писали, медичні заклади Сумщини перед Великоднем отримали чудовий подарунок: благодійну допомогу від ТОВ «Біофарма-Плазма» з найнеобхідніших зараз засобів індивідуального захисту на суму півмільйона гривень.
Нагадаємо: взагалі за березень-квітень компанія Biopharma надала понад 12 млн грн стратегічно важливої благодійної допомоги і продовжує допомагати, зокрема, лікувальним закладам Сумщини.
Цього разу Біофарма-Плазма надала лікувальним закладам Сумщини 355 комплектів протиепідемічного одягу для роботи зі збудниками 1-4 групи патогенності (такі як чума, натуральна віспа та інші) від українського виробника, який вже понад 15 років спеціалізується на виготовленні виробів медичного призначення.
Один такий комплект має у складі захисний шолом, маску, маску з захисним екраном, сорочку з довгим рукавом, медичні брюки, непромокальний хірургічний халат з ламінованим спанбондом, непромокальні нарукавники, непромокальний фартух, високі непромокальні бахіли, хірургічний рушник та оглядові рукавички.
Одяг повністю покриває тіло, приємний на дотик, повітропроникний, універсального розміру. Виготовлений зі спеціальної тканини, яка не забруднюється та дозволяє вільно рухатись і не відчувати дискомфорту.
Та що там розповідати, дивіться самі!