ЗАКЛИК Є – МИ ГОТОВІ!

10 Червня 2020

Головна Новини Загальні новини

Хоча карантинні обмеження суттєво зменшилися, все ж він продовжується і впливає на самі різні сфери життя українців, у тому числі – і на роботу служби крові, яка все ще потерпає від нестачі донорів. Скрізь – але не в Сумах, адже тут, у донорській столиці, допомогти врятувати життя готовий кожен! Ось і сьогодні ми зустріли у стінах СОЦСК наших багаторічних благодійних донорів – начальника відділу культури Сумської міської ради Наталію Цибульську та її заступника Людмилу Пєхову. Вони протягом карантину здавали компоненти крові, коли тільки могли, та і сьогодні завітали до СОЦСК не просто так:

  • Прийшла смс – терміново потрібні донори, – розповідає Наталія Олексіївна. – Взагалі цього дня не збиралися здавати, але ми люди відповідальні, а таке повідомлення – це поштовх до негайних дій. Заклик на донацію є – значить, ми готові! Тому, владнавши робочі питання, поїхали до донорського центру. Поспілкувалися з чудовим лікарем, Микитою Ігоровичем, він такий ввічливий, уважний – справжнє чудо! І здали компоненти крові – я завжди роблю це з задоволенням! До речі, після цього в мене став майже зразковим тиск і я набагато краще себе почуваю, ніж до донації. Так що все склалося якнайкраще – і ми змогли допомогти!

А ви вже знайомі з нашим  суперпозитивним лікарем Микитою Гончаром – зіркою цікавих відеороликів з відповідями на запитання читачів? То приїжджайте на донацію – заодно і познайомитеся!