ЗАПРОШУЄМО НА ТЕСТУВАННЯ!

18 Травня 2020

Головна Новини Важливі новини

Навіть найбільшим оптимістам вже зрозуміло, що пандемія коронавірусу не закінчиться разом з карантином, а буде продовжуватися, посилюючись і спадаючи у певні періоди часу. Тому найважливіше завдання медичної та фармацевтичної спільноти всього людства полягає у пошуку шляхів лікування та попередження COVID-19. Кожен день затримки – це сотні й тисячі людських життів.

Створення гіперімунних препаратів з плазми крові є одним з найперспективніших та найшвидших способів отримання ефективного лікування. За останніми даними німецьких фахівців, для розробки вакцини від коронавірусу потрібно не менш 1,5 року.  А гіперімунні препарати з плазми крові можуть стати ефективним методом лікування COVID-19 вже у найближчій місяці. Для того, щоб пришвидшити процес створення цих ліків десять провідних світових виробників препаратів із плазми крові створили безпрецедентний Міжнародний альянс CoVIg-19. Українська компанія Biopharma є одним з учасників цього об’єднання і вона вже розпочала активну роботу, мета якої – розробити та винайти гіперімунний імуноглобулін для лікування нового коронавірусу.

Для початку дослідження фахівцям необхідно 300 літрів плазми, що містить антитіла до коронавірусу – це 500 донорів, які перехворіли на COVID-19. Для того, щоб пришвидшити їх пошук, 15 травня Biopharma закупила 12 тисяч тестів для визначення антитіл провідного європейського виробника – компанії Roche. Тест-системи Elecsys® Anti-SARS-CoV-2 можуть використовуватись з автоматичними електрохемілюмінецсентними аналізаторами cobas® e 601, компанії «Рош Діагностікс» які встановлені в Сумському обласному центрі служби крові – і вже сьогодні СОЦСК розпочинає тестування населення на антитіла до COVID-19 новими європейськими тест-системами. Це допоможе виявити тих, хто перехворів на коронавірусну інфекцію і може бути донором ковідної плазми.

Тож запрошуємо на тестування:

– осіб які перехворіли COVID – 19, мають офіційний медичний висновок про перенесену інфекцію легкого або середнього ступеня тяжкості, два негативних ПЛР дослідження на COVID -19

– осіб, які з початку 2020 року перехворіли на запалення легень, ГРВІ та ГРЗ

– медичних та інших працівників, які працюють у закладах охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19), а також осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), зокрема,  працівників Національної поліції та Національної гвардії,  судів, податкових інспекцій, прикордонних служб тощо – незалежно від того, чи мали вони встановлений контакт із особою, хворою на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Якщо ви маєте офіційний діагноз «коронавірус» або зверталися до лікаря під час запалення легенів чи респіраторних інфекцій – візьміть, будь ласка, з собою відповідну медичну документацію. Деталі щодо тестування за тел.: 066 009 11 10; 050 307 80 94.

Зараз від кожного із нас залежить коли саме розпочнеться розробка препарату. Щоденно наші співгромадяни помирають в зв’язку із відсутністю способів лікування коронавірусної хвороби. Скількох з них вдасться врятувати в наступні місяці – залежить від нашої спільної небайдужості і бажання допомогти. Людське життя безцінне!