Запрошуємо на виставку «Здай кров – подаруй мені надію»

24 Березня 2018

Головна Новини Загальні новини

Пропаганда важливості донорства – одне з найважливіших завдань служби крові України та соціально активної частини суспільства. Адже інформуючи громадян про переваги донорства та значення цієї місії для хворих можна збільшити кількість активних донорів і забезпечити потреби лікувальних закладів країни. Тому Сумський обласний центр служби крові постійно приділяє увагу заохоченню не лише самого донорства, а і його творчого осмислення.
Протягом місяця тривала підготовка робіт студентів відділу декоративно-прикладного мистецтва Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського на конкурс «Здай кров – подаруй мені надію». Під керівництвом своїх викладачів Неллі Латіфової та Галини Ходико юні художниці створили 21 оригінальний плакат. Зараз ці роботи експонуються на другому поверсі СОЦСК, у залі, де донори п’ють чай і чекають виклику на донацію. До обговорення робіт долучилися як донори, які відразу звернули увагу на виставку, так і працівники центру. А вже наступного тижня роботи оцінить конкурсна комісія, яка й визначить переможців.
– Ми завжди беремо участь у різних благодійних творчих проектах, виховуємо у студентів доброту, милосердя, співчуття, – розповідає директор Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського Надія Гринь. – Центр крові теж пов’язаний з цими якостями, саме тому нас зацікавила тема донорства. Для того, щоб студенти на власні очі побачили, як це відбувається, була організована екскурсія до центру крові. Ми з викладачами і студентами були просто вражені тим, як налагоджена робота, яка тут чистота, обладнання, інтер’єри. Ми зрозуміли, якого рівня служба крові у нас є, яка робота тут проводиться, щоб рятувати життя людей. Учасники конкурсу пройшли весь шлях донорів – і відобразили отримані емоції в плакатах про донорство, які вже наступної середи оцінюватиме журі.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.