Запрошуємо на акцію «Безпечна кров»

25 Жовтня 2017

Головна Новини Загальні новини

Сумський обласний центр служби крові – це сучасний заклад, що працює за європейськими стандартами якості. І головне, на що ми звертаємо особливу увагу – це безпека. Кров має бути безпечною для реципієнта, а процес донації – для донора. Максимального рівня безпеки ми досягаємо завдяки використанню найкращого обладнання з існуючих на сьогодні. Тому в лікарняні заклади області СОЦСК постачає тільки безпечні препарати крові . Адже вони мають рятувати життя людям після тяжких травм та важкохворим.
В останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника. Це – гарна нагода згадати про безпеку на дорогах – бо українські дороги, на жаль, залишаються основним постачальником у лікарні важкотравмованих людей, що потребують переливання крові. Будь-хто може стати учасником дорожньо-транспортної пригоди – як показують останні події в Харкові, для цього може бути досить просто стояти на тротуарі.
Тому ми не маємо права залишатися байдужими до заклику про допомогу жертвам ДТП. У кожного є те, чим можна поділитися з тими, кого спіткало горе. Це – наша кров.
Сумський обласний центр служби крові ініціює акцію «Безпечна кров», присвячену Дню автомобіліста і дорожника в Україні. Вона буде проходити за адресою: м.Суми, пров.Громадянський, 2, до кінця місяця. Також долучитися до допомоги жертвам ДТП можна у філіях СОЦСК у Ромнах та Шостці.