ЗАРАДИ ЖИТТЯ ІНШИХ!

10 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Життя в місті наче зупинилось… Ресторани та кафе закриті, навчальний процес зупинено, вулиці майже безлюдні. Всі сидять у своїх затишних домівках. Та на жаль хвороби не мають ні вихідних, ні інших обставин, щоб зупинитись. І іноді подарувати хворим шанс на життя може тільки ваше добре серце !
Сьогодні серед сміливців, які приходять в СОЦСК заради життя інших, опинились і координатор донорського руху NOVA КРОВ Анна Горпинич разом зі звукорежисером Ark Youth Владиславом Родіним.
– Я не уявляю, як можна сидіти вдома. Мені дуже не вистачає заходів, які ми проводимо разом з СОЦСК, не вистачає теплого спілкування з донорами… Я щиро вірю в те, що скоро все закінчиться і ми знову організуємо ще більш масштабні акції та всі разом будемо працювати на повну силу. Все буде добре і всі будуть здорові! – каже Анна.
– Я тут, бо моя кров потрібна. Я можу бути корисним, то чому б і ні. СОЦСК – дуже гарне місце. Тут одразу забуваєш про хвороби та інші проблеми. Адже кожний працівник центру – це янгол, який разом з донорами береже і рятує! Мені приємно бути частиною армії, яка йде на війну проти смерті! – розповідає Владислав.
Байдужим до чужої біди не зміг бути й отець Аристарх Дядя, який є служителем у релігійній громаді (парафії) Введення у храм Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви м. Суми.
– Завжди хотів, проте не міг наважитись зробити цей крок. Вчора телефонує знайома, каже що йтиме на донацію, запросила скласти компанію. І от сьогодні я став донором. Дуже радий, адже це серйозний вчинок. І він добре характеризує людину. На мою думку, завдяки карантину у людей з’явився шанс подумати над їхніми пріоритетами в житті. Зараз є чудова можливість комусь допомогти!» – говорить отець Аристарх.
Ми щиро вдячні кожному, хто не боїться, хто шукає шляхи і приходить на донацію. Наші донори – це гордість міста! Закликаємо кожного, кому дозволяє здоров’я, приєднуватись до нас!