«ЗДАВАЛОСЯ, ЩО МИ НЕ В НАШІЙ КРАЇНІ…»

06 Серпня 2020

Головна Новини Загальні новини

Цьогоріч творчий конкурс для учнівської молоді «Донорство – це круто!» ініціював створення багатьох цікавих робіт. На жаль, з-за карантину ми не змогли запросити всіх учасників та призерів на масштабне вручення нагород, як це було минулого року. Зате всі, хто приїжджає за своїми нагородами в СОЦСК, може розраховувати на максимум уваги і цікавої інформації.

Ось і вчора до центру крові прибули гості з Лебединщини – 15-річна Світлана Гаращенко, відеоробота якої зайняла друге місце у старшій віковій групі, та її наставниця, керівник гуртка «Юні журналісти» Лебединського центру позашкільної освіти Анастасія Федірко.  Для них було проведено детальну екскурсію приміщеннями центру крові, також переможці мали змогу поспілкуватися з директором СОЦСК Наталією Трофименко. Зустріч залишила якнайкращі враження:

  • Ми дуже вдячні за таку ініціативу, за такий крутий конкурс, – каже Анастасія Федірко. – Він дає можливість сучасній молоді проникнути ся проблемами, які є в країні. Готуючись до конкурсу, вони можуть дізнатися більше, сформувати своє ставлення і будучи дорослими, направити свій потенціал на вирішення цих проблем. Я бачу це по своїй вихованці, яка вже вдруге бере участь у конкурсі. Минулорічний досвід дав поштовх для продовження теми, для розкриття цієї лінії нам прикладі своєї сім’ї, де в кожному поколінні – або донор, або реципієнт. Світлана вже сказала, що хоче здавати кров, коли  їй виповниться 18. Звичайно, не останню роль у цьому зіграла екскурсія приміщеннями СОЦСК. Ми були вражені, наскільки тут все організовано, яке сучасне обладнання. І ми розуміємо, наскільки це масштабно. Коли проходили по лабораторії, здавалося, що ми не в нашій країні точно. Нам дуже все сподобалося, і ми обов’язково будемо і далі підтримувати стосунки з СОЦСК.
  • Це було вражаюче, я обов’язково буду розповідати про побачене рідним, друзям і знайомим, – говорить Світлана Гаращенко. Те, що я побачила, надихає на нову творчу роботу, і я зробила тут багато фото, відео, які використаю для неї.

Ми сподіваємося невдовзі познайомити вас із новими творчими здобутками Світлани на тему донорства, адже конкурсна робота була виконана на найвищому рівні:

  • Я в захваті від відеороботи, яку Світлана представила на конкурс! – зазначила директор СОЦСК Наталія Трофименко. – Вона молодець, залучила до участі своїх близьких і друзів. Це – готовий пропагандист донорського руху, людина, яка вміє розповісти іншим про те, що дійсно важливо, повести за собою. Ми завжди приділяємо увагу вихованню майбутніх донорів і координаторів донорського руху, тож і зараз, користуючись нагодою, запросили талановитих юних лебединців на екскурсію.

Роботу Світлани, яка зайняла призове місце, можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=5AGJxZY-Zrk&feature=emb_logo