ЖІНКА – ЯК МЕРЕЖИВО

02 Березня 2021

Головна Новини Загальні новини

28 лютого в затишному залі ресторану «Гламур» у Сумах презентували нове жіноче об’єднання «Мереживо», створене за ініціативи народного депутата України Тетяни Рябухи.
– У місті є інші жіночі об’єднання і клуби, але всі вони ставлять за мету особистісний розвиток жінки або благодійність. Наше об’єднання іншого формату. «Мереживо» – це історія про об’єднання ідей, ініціатив, добрих справ і починань. Це створення моделі поведінки, яка має стати спочатку трендовою, а потім звичною для усіх українок: розвиток рідного міста за допомогою своїх вмінь, можливостей та зв’язків, – пояснила Тетяна Василівна.
Під час презентації учасницям продемонстрували два перших важливих проекти об’єднання: наставництво (особисте і корпоративне) і розвиток сумської громади. І варто сподіватися, що вони обов’язково знайдуть відгук – адже в Сумах живуть дуже чуйні, небайдужі і відповідальні жінки!
– Жіночі об’єднання завжди були в авангарді подій, – зазначила координатор донорського руху СОЦСК Олена Геренко. – І в останні роки активність жінок знову підвищується, вони об’єднуються в рухи, тому що в цьому є необхідність. Це величезна рушійна сила для суспільства – особливо в тих напрямках, які пов’язані з материнством і дитинством, соціальними питаннями, благоустроєм. Адже жінки як ніхто знають, наскільки це важливо. Жінка – вона сама по собі як мереживо: така ж складна, багатогранна, з безліччю символів і переплетень, і все це так красиво, що очей не відірвати.
Я завжди пропагую, що наше – це найкраще. І в Сумах є те, чим можна пишатися. Наприклад, Суми – столиця донорського руху, тут відбувається 241 донация на тисячу чоловік населення, тут є унікальний донорський центр, якому заздрять навіть в Європі. І мені дуже приємно, що багато хто з присутніх тут успішних відбулися жінок є також донорами крові. У тому числі – і ініціатор «Мереживо» Тетяна Рябуха. Ми дуже вдячні їй за пропаганду донорства, залучення нових донорів і особисту участь в благодійних акціях. А тих, хто ще не був у нас в донорському центрі, чекаємо на донацію!
Від імені Biopharma Plasma Суми Олена Геренко вручила Тетяні Рябусі подарунок, який нагадуватиме про центр крові, де завжди чекають донорів, та побажала, аби донорство стало третьою червоною лінією у планах новоствореного об’єднання.