«Жіночі крила Сумщини» – у СОЦСК

21 Лютого 2018

Головна Новини Загальні новини

Залучення донорів у районах області і боротьба з «чорним донорством» на Сумщині, стан трансфузіологічних відділень у лікарнях і донорство як частина допомоги сім’ям – про все це і багато іншого йшлося на зустрічі керівництва Сумського обласного центру служби крові і громадської організації «Жіночі крила Сумщини».
Члени організації на чолі з іі керівником Мариною Нагорною і заступником голови Сумської обласної ради Тетяною Головко на власніочі побачили весь процес заготовки, обстеження, лейкофільтрації, зберігання та відвантаження крові та плазми в ході екскурсії. Яку провела для них головний лікар СОЦСК Світлана Кривцун. Шлях донора дуже зацікавив гостей, тож вони прийняли рішення обов’язково започаткувати власні донорські акції.
– Я дуже задоволена, що в нашій області є такий потужний донорський центр європейського рівня, – підсумувала керівник ГО «Жіночі крила Сумщини» Марина Нагорна. – Це саме те, чого я прагну досягти, створюючи кризовий центр для жінок, де реально були б відповідні умови, допомога і підтримка тим, хто потрапив у біду. Тут підтримка набагато сильніша – кожен донор приходить і віддає частинку себе. На жаль, не всі люди розуміють необхідність донорства, багато хто не знає, що в Сумському центрі і його відділеннях у районах це повністю безпечно. Побачивши все на власні очі, ми готові піднімати проблеми донорства на наших заходах – адже це дуже потрібна для суспільства справа.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.