ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

23 Березня 2020

Головна Новини Загальні новини

📌 Незважаючи на коронавірус і карантин, СОЦСК продовжує роботу – адже пацієнтам лікувальних закладів області не просто потрібні, а життєво необхідні компоненти крові. А ліки, виготовлені з плазми крові, заготовленої в Сумах, є єдиним шансом на життя для багатьох українців.

📌 Але робота СОЦСК була б неможливою без донорів – які не жалкують свого часу і не вважають карантин підставою облишити кроводачі, а, як і раніше, цілими сім’ями і командами однодумців приходять до центру крові, щоб поділитися з хворими найціннішим – власною кров’ю.

📌 Вчора до СОЦСК завітали благодійні донори на чолі з координатором Асоціації донорів-християн Іриною Совенко. Компоненти крові вони, як і завжди, здавали безкоштовно, у банк крові Асоціації, з якого надається допомога тим, хто її потребує, передусім – онкохворим дітям.

 – Зараз ми проживаємо не надто простий час. У багатьох паніка і страх. Але життя все одно продовжується – говорить організатор акції, натуро пат Ірина Совенко. – Щодня народжуються дітки і незалежно від карантину бувають складні пологи і потрібна кров для порятунку життя. Незалежно від пандемії, є онкохворі, які після важкого блоку хімії потребують компонентів крові. Кожного дня в новинах ми читаємо інформацію про ДТП і постраждалим дуже часто потрібна наша з вами допомога, оскільки вони втратили в аварії багато крові. Кров довго не зберігається і ми – донори – завжди потрібні. Я рада, що наша невелика команда змогла взяти участь в донації та поділитися частинкою свого здоров’я.
Планували всі здавати плазму, але виявилося, що була потрібна і кров, для порятунку чийогось життя. Женя Чайка і Софія Левик здавали кров вперше, дуже боялися і переживали, але коли потрапили в Центр крові , були приємно здивовані чистотою, обстановкою, доброзичливим ставленням і тим, що на всіх етапах стоять засоби захисту (дезінфектори).

Як фахівець по здоров’ю хочу сказати, що плазму здавати дуже корисно, адже після забору плазми донору вливають електроліти (слаболужну рідину), яка створює умови для роботи імунітету, середовище, в якому віруси і бактерії не активні. Тому, хто переживає, як зміцнити імунітет, розгляньте для себе можливість стати донором , ще й життя комусь врятуєте.

Рада була бачити, що багато людей як і раніше приходять здавати кров і плазму. Сумчани мають 100% відкриті серця. Приєднуйтесь, тільки віддаючи ми можемо отримувати.