ЗЛІТ БЛОГЕРІВ У СОЦСК!

17 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Сьогодні наш центр опинився під прицілом камер зірок Інстаграму 🌟🌟🌟! До нас завітали відомі сумські блогери: візажист Марина Андрущенко, зірка телешоу на СТБ Вікторія Гончаренко, інста-блогер Тетяна Клепальська, фотограф Юлія Безуглая, координатор донорського руху Ірина Совенко та талановиті артисти Володимир і Тетяна Нянькіни.

Ми відкриті для кожного, тож із задоволенням показали їм шлях донора, відділ переробки та лабораторію центру. Після невеличкої екскурсії гостей чекав солодкий стіл та відверті розмови про донорство.

Дівчата поділились враженнями:
– Високий рівень комфорту та сучасні технології. Недарма СОЦСК вважається зразковим центром України. Я в приємному шоці від побаченого. Не кожне місто може похвалитися такими умовами в центрах служби крові! – говорить Марина Андрущенко, візажист та інста-блогер.

 – Це щось дійсно неймовірно. Про донорство знала, а те, що тут настільки круто – навіть не уявляла. Після побаченого маю велике бажання стати донором. Вже планую свою першу донацію. Буду дуже рада стати частинкою великої родини донорів! – каже Тетяна Клепальська, молода мама та інста-блогер.

 – Нам показали всю діяльність центру, розказали що і як відбувається – це дійсно дуже вражає, адже скрізь контроль. Давно думала про те, щоб стати донором крові, але все часу не було, та і страшнувато якось… Але сьогодні всі страхи зникли. – розповідає Юлія Безуглая, фотограф.

А Володимир і Тетяна Нянькіни – не лише наші майбутні донори, а ще й друзі та партнери. І разом з ними ми готуємо щось феєричне! Що саме, побачите вже скоро (на День Донора).

🔰 Сьогодні ми в черговий раз переконались, що сумчани – відповідальні та чуйні. Давайте разом рятувати людські життя!